Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. 3. 2013

PŘEPIŠTE DĚJINY!

  Tygři poprvé v dějinách vybojovali na jednom turnaji dvě sady medailíweb.jpgNeděle 10. března 2013 vstoupila do tygří historie zlato-bronzovým písmem. Ač jsme za čtyři sezony nastřádali přes sedmdesát sad medailí, nikdy se nestalo, aby si z jednoho turnaje odvezly kováka dva týmy. Až teď doma v Neratovicích. Rudí brali zlato, modří bronz. Jen lepším skóre se před B-tým nacpal celek Slovanu Liberec, jinak bylo double dokonce zlato-stříbrně dokonalé!
 
 
PRVNÍ KOLO
TYGŘI A - KYJE 6:0
Dráčata jsou dneska na rozdíl od venkovních turnajů z Byškovic k nepoznání: hrají dobře, brání v bloku a vytrvale. Tygří kombinace je ale nakonec přece jen rozeberou do šroubku. Tohle vypadá na zajímavý mejdan s možným zlatým koncem, kluci!
Branky a nahrávky: Šíša 2+1, Máťa 1+2, Kaudy 2+0, Nergros 1+0, Vrtik 0+1.
 
TYGŘI B - MĚLNÍK 4:2
Od „béčka“ nemají trenéři nijak zvlášť velká očekávání, o to překvapivěji se modří prezentují. Jak ukáže další vývoj, pro Mělník je to nakonec nejtvrdší porážka v turnaji: později vyhrají 4:1 nad Libercem či 5:1 nad Děčínem a nepřijdou si na ně ani Tygři A. Tři body, čtyři branky – aniž to ještě tuší, udělali Tygři B rozhodující krok k medaili.
Branky (a nahrávky): Pepe 3 (Dave), Martin Hošek.
 
 
DRUHÉ KOLO
TYGŘI A - TYGŘI B 4:1
Vzájemný souboj, to je těžké pro obě strany. Červení mají z tréninku v hlavách, že to půjde samo – a ono tak úplně samo nejde. Dlouho je to – a ještě k tomu šťastným gólem – jen 1:0, ale nakonec to dopadne, jak má.   
Branky a nahrávky: Nergros 2+0, Šíša 1+1, Máťa 1+1, Kaudy 0+2 - vlastní.
 
 
TŘETÍ KOLO
TYGŘI A - LIBEREC 3:1
Zápas o zlato, myslí si trenéři. Liberec vypadá na úvod turnaje hodně dobře a i s Tygry navzdory jejich velkému tlaku dlouho vede 1:0. Až ke konci se tři rány ujmou, což červené katapultuje ke zlatu a lecjaký fanoušek Slovanu je zlostí bez sebe...
Branky a nahrávky: Máťa1+1, Šíša 1+0, Nergros 1+0, Vrtik 0+1.
 
TYGŘI B - DĚČÍN 5:0
To modří jsou jak v jiném světě. Soupeře, s nímž mají podle předturnajových předpokladů dřít o body, zválcují jak parní válec. Děčínu nedají nejmenší šanci a už v půlce utkání je nečekaně hotovo. Béčko začíná přemýšlet o medaili.
Branky (a nahrávky): Deny 3 (Fíla), Martin Hošek (Dave), Pepe.
 
 
ČTVRTÉ KOLO
TYGŘI A - DĚČÍN 8:0
Děčín se v turnaji úplně hroutí, suma sumárum dostal od obou týmů Neratovic během půlhodinky 0:13 a jeho trenér mizí z lavičky dávno před sirénou.
Branky a nahrávky: Šíša 4+1, Nergros 2+1, Máťa 1+2, Kaudy 1+0.
 
TYGŘI B - KYJE 1:0
Chcete medaili? Porazte Kyje! Tak zní pro modré úkol, který ale není ani trochu lehký, i když po minutě mohou Tygři vést 2:0. Jenže dvě tutovky nepromění, soupeř je čím dál nebezpečnější, vše ale pochytá Charvi a pak z přímého kopu z vlastní poloviny hřiště sám rozhoduje o třech bodech a jisté medaili už po čtyřech zápasech. Bravo!
Branka: Charvi.
 
 
PÁTÉ KOLO
TYGŘI A - MĚLNÍK 2:2
Mělník cítí, že by mohl v čím dál zamotanějším turnaji přeskočit favorizovaný Liberec, který kolo zpátky nečekaně zválcoval 4:1. I nad zlatým medailistou vede 2:1 a nakonec připraví rudé Tygry o jediné dva body.
Branky a nahrávky: Šíša 2+0, Kaudy 0+1, Nergros 0+1.
 
TYGŘI B - LIBEREC 1:4
Liberec je kvůli remíze Mělníka v úzkých: musí zabodovat proti modrým. Ti mají bronz jistý a ke stříbru si mohou dokonce dovolit těsně prohrát: před zápasem totiž mají skóre +5 a devět bodů, zatímco Slovan jen +2 a šest bodů. Dlouho je to 1:1, nakonec si ale kluci řeknou, že ty bronzový medaile vypadají přece jen líp.
Branka: Pepe.
 
 
KONEČNÉ POŘADÍ
1. Tygři Neratovice 23:4 13
2. Slovan Liberec 15:10 9
3. Tygři Neratovice 12:10 9
4. FC Mělník 14:117
5. Kyje Praha 5:15 4
6. Forward One Děčín 5:24 3
 
 
ALL STARS TÝM
DAVID CHARVÁT Tygři Neratovice B - KRYŠTOF BOUŠA Forward One Děčín, VOJTĚCH BÍLÝ Kyje Praha, TOMÁŠ DOUDĚRA FC Mělník, PATRIK LOFFLER Slovan Liberec, MATĚJ BUŠEK Tygři Neratovice A

  

 

SESTAVA A BODOVÁNÍ TYGRŮ A

Jakub Pavlát (0+0) - Radek Šiler (10+3), Matěj Bušek (4+6), Filip Nerger (6+2), David Kaucký (3+3), Vratislav Polka (0+2), Tomáš Maršálek (0+0).

 

SESTAVA A BODOVÁNÍ TYGRŮ B

David Charvát (1+0) - Josef Opletal (5+0), Denis Liška (3+0), Martin Hošek (2+0), David Šprincl (0+2), Filip Nejezchleba (0+1), Šamsi (0+0), Michal Slížek (0+0).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

A co dál

(děda z Hradce, 12. 3. 2013 7:05)

No výborně kluci! A co vymyslíte příští neděli? Ta je podle kalendáře smrtná. Tak kdo to odnese?

Fotka

(Fany, 12. 3. 2013 0:00)

Moc hezká je ta fotka. Sluší vám to, kluci! Ale zarazilo mě, že modří Tygři se všichni drží kolem ramen a z červených ani jeden.

velký úspěch

(Dáňa, 11. 3. 2013 22:30)

Gratuluji! Myslím si, že je to naprosto nevídané si v jeden den odnášet dvě sady medailí. Chápu, že když zlato bylo už stopro doma, tak rozhodnutí, že bronz stačí, bylo správné. Alespoň se trochu pošetřily síly. Ať to pokračuje takto fantasticky dál.