Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. 11. 2012

TYGŘI NERATOVICE - SK KLADNO 1:1

Náš první zápas na turnaji jsme začali jak jinak než opět ospale. Utkání bylo poměrně vyrovnané. Každý tým si dokázal vytvořit hned několik slibných šancí. Brzy jsme však díky své nedůraznosti před naší brankou umožnili soupeři nechat si dát laciný gól na který jsme dlouhou dobu nemohli najít odpověď. Příležitostí ke skórování bylo poměrně dost. Nicméně ujala se až cca z 30-ti metrů Tomínova prudká vzdušná přihrávka, která pro nás nakonec šťastně skončila gólem.

Branka:  Tomíno.

Brankář: Vráťa

 

 

TYGŘI NERATOVICE - FK ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE 0:1

Zápas plný smůly. Bohužel náš tým obdržel brzy nešťastný gól. Téměř po celý zbytek zápasu jsme kluky z Neštěmic nepustili na naší polovinu hřiště. Soupeř pouze nakopával balony. Byli jsme to my, kdo se snažili tvořit hru a předvádět tak hezký fotbal. Soupeř pouze betonoval. Kluci si vytvořili hned několik slibných šancí, nicméně výborně chytajícího brankaře z týmu Neštěmic se nám bohužel nepodařilo překonat. Prakticky po celou dobu turnaje měli naši kluci problém se vyrovnat s házenkářskými brankami.

Brankář: Denis

 

 

TYGŘI NERATOVICE - AC SPARTA PRAHA 3:2

Soupeř byl v zápase hodně aktivní a předváděl důrazný fotbal, na který jsou naši kluci již zvyklý. Přesto se však díky rychlým přechodům z vlastní poloviny a následného přečíslení dostal do dvoubrankového vedení. Naše Tygříky to však, ale nerozhodilo. Ba naopak spíše vyburcovalo a nakoplo tak k neočekávanému obratu. Nejprve se kontaktním gólem po individuální akci dokázal prosadit Honzík. Hned vzápětí po pěkné kombinaci s Máťou se už Honza mohl společně s ostatními Tygříky radovat s vyrovnávajícího gólu. Obrat v zápase pak 3 minuty před koncem dokonal pěknou střelou Máťa. Mimochodem skvěle podržel náš tým výborně chytající Šíša.

Branky (a nahrávka):  2x Honza (Máťa), Máťa.

Brankář: Šíša

 

 

TYGŘI NERATOVICE - SK JUNIOR TEPLICE 0:1

Asi nejhezčí zápas turnaje. Naši kluci měli sice více ze hry, ale bohužel nám to bylo málo platné. Prosadit se střelecky bylo snad to jediné co nám v zápase chybělo. Pro nás zjevně nejsmolnější zápas turnaje. Naši kluci bušili do soupeře jako do vrat. Zhruba v polovině zápasu Honzík nastřelil i pravou tyč teplické svatyně. Nicméně byl to právě soupeř, který dokázal díky rychlému brejku vstřelit 4 sekundy před koncem utkání jediný gól zápasu. Prohru si kluci nezasloužili. Opravdu krásný zápas. Hoši děkuju.....

Brankář: Filip

 

 

TYGŘI NERATOVICE - FC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 5:0

Zápas ve kterém náš tým jasně dominoval a především si utkání užíval. Kluci předvedli spousty zajímavých kombinací. Častokrát se nám dařilo dostávat se do přečíslení a následného zakončení. Jako první střela se ujala až ta ze 3. minuty. Kdy se tak po pěkné kombinaci Filipa s Tomínem mohl náš tým radovat z vedení 1:0. Chvilku na to se sám individuálně a zároveň premiérově střelecky na tomto turnaji prosadil i sám Filip. Do poloviny utkání se nám povedlo skórovat ještě jednou. A to, když Vráťa pěknou uličkou vyslal Tomína do brejku. Tomínovi se povedlo s velikou dávkou štěstí nasadit brankaři jesličky a poslat tak náš tým již do tříbrankového vedení. Kluci pokračovali v náporu prakticky po celou dobu utkání. To, že to Šíša kromě chytání umí výborně i v poli nás o tom již několikrát v minulosti přesvědčil. Tentokrát tomu nebylo jinak. Po dvou lišáckých individuálních akcí se Šíšovi povedlo z velikého úhlu dvakrát mazaně prostřelit brankaře a tím tak dát výsledku konečnou podobu.

Branky (a nahrávky):  2x Tomíno (Filip, Vráťa), 2x Šíša, Filip.

Brankář: Honza

  

 

TYGŘI NERATOVICE - SK FORWARD ONE DĚČÍN 3:2

Do branky se na poslední chvíli místo Tomína postavil dnes výborně chytající Šíša. Požádal totiž Tomína, aby mohl zápas odchytat za něj. Tomíno se do branky těšil, ale nakonec prosíku Šíši podlehl. Jak se později v zápase ukázalo, tak to byl ze strany Šíši vynikající tah. S pozdějším vítězem turnaje to byla napínavá bitva až do úplného závěru utkání a to i přesto, že naši kluci měli více ze hry. Soupeř vždy musel dotahovat jednobrankové manko. Nejprve se střelecky dokázal prosadit výborně hrající Máťa, který tak poslal naše Tygříky do vedení 1:0. Netrvalo dlouho a soupeř po našem nedůrazu srovnal na 1:1. Krátce poté (téměř z poloviny hřiště), Tomíno vyslal nechytatelnou dělovku, která se nejprve dvakrát odrazila od břevna do země, aby pak zaplula do děčínské sítě. Vše se seběhlo tak rychle, že brankář nestačil ani pořádně zareagovat. Soupeř se, ale nevzdával a vytvořil si během zápasu hned několik pěkných příležitostí ke skórování. Díky hloupé chybě v obraně se soupeři bohužel povedlo podruhé v utkání překonat našeho dnes výborně chytajícího Šíšu - 2:2. S tímto stavem se, ale naši kluci nehodlali smířit. V závěru utkání jsme si vytvořili drtivý tlak, který nakonec minutu před koncem zápasu slavil úspěch a vyústil tak v gól po pěkné individuální akci Tomína.

Branky:  2x Tomíno, Máťa.

Brankář: Šíša

 

 

TYGŘI NERATOVICE - FK BANÍK MOST 3:1

xXx

Branky (a nahrávka):  2x Tomíno, Máťa (Šíša).

Brankář: Vráťa

 

 

VŠECHNY VÝSLEDKY TURNAJE

TYGŘI - Kladno 1:1, Baník Most 3:1, Český Lev Neštěmice 0:1, Forward One Děčín 3:2, Sparta Praha 3:2, Viktoria Mariánské Lázně 5:0, Junior Teplice 0:1. KLADNO - Baník Most 3:0, Český Lev Neštěmice 0:1, Forward One Děčín 0:3, Sparta Praha 1:0, Viktoria Mariánské Lázně 2:0, Junior Teplice 0:0. BANÍK MOST - Český Lev Neštěmice 1:1, Forward One Děčín 1:4, Sparta Praha 0:2, Viktoria Mariánské Lázně 1:1, Junior Teplice 0:2. ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE - Forward One Děčín 1:2, Sparta Praha 1:2, Viktoria Mariánské Lázně 3:0, Junior Teplice 0:0. FORWARD ONE DĚČÍN - Sparta Praha 2:1, Viktoria Mariánské Lázně 1:0, Junior Teplice 0:0. SPARTA PRAHA - Viktoria Mariánské Lázně 1:1, Junior Teplice 1:3. VIKTORIA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - Junior Teplice 1:6.

 

  

KONEČNÉ POŘADÍ 
 
1. Forward One Děčín 14:6 16
2. Junior Teplice 12:2 15
3. TYGŘI NERATOVICE 15:8 13
4. Český Lev Neštěmice 8:5 11
5. Kladno 7:5 11
6. Sparta Praha 9:11 7
7. Baník Most 4:16 2
8. Viktoria Mariánské Lázně 3:19 2

 

  

INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ

 nejlepší brankář:  Michal Berjak  (FK Český Lev Neštěmice)

nejlepší hráč:  Tomáš Beran  (FK Tygři Neratovice)

nejlepší střelec:  Jakub Hejna  (SK Forward One Děčín)

 

 

SESTAVA A BODOVÁNÍ TYGRŮ

Tomáš Beran (7+0), Matěj Bušek (3+1), Radek Šiler (2+1), Jan Trédl (2+0), Filip Nerger (1+1), Vratislav Polka (0+1), Denis Liška (0+0).

 

 

 

Odkaz na článek z webu Fotbalové turnaje  >>  ZDE  <<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář