Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. 11. 2012
 
 

POŘÁD JEN BRAMBORY

Na turnaj do vzdálené Jaroměře jsem odjeli s tím, že se konečně pokusíme přetrhnout smůlu na turnajích ročníku 2003 a mladší a uzmout medailovou pozici. Bohužel, přestože jsme na turnaji působili opravdu fotbalově a i dle pořadatelů, či trenérů pozdějšího vítěze FK Pardubice, jsme hráli moc pěkný fotbal, skončili jsme opět na bramborovém 4 místě. O našem pořadí rozhodli tři okamžiky, když nejprve náš tým podlehl 0:1, hned v prvním utkání gólem asi z 10 vteřiny mužstvu z Chrudimi, která byla nepochybně k poražení a v souboji s ní jsme byli jasně tím lepším týmem. Následně jsme odehráli velmi pěkné utkání s týmem FK Pardubice, který na turnaji neztratil ani bod a s přehledem turnaj vyhrál, se kterým jsme po celé utkání drželi krok a dokonce sahali po výhře. Bohužel, po ne zcela jednoznačném nedovoleném zákroku Adama 3 sekundy před koncem utkání se soupeři přeci jen podařilo vstřelit vítězný gól, když z přímého kopu petelicí nedal šanci jinak skvěle chytajícímu Radkovi v naší brance. V posledním utkání nám stačil bod ke třetímu místu, když případné vítězství by nám zaručilo dokonce místo druhé. Proti týmu z Nového Města nad Metují jsme byli dokonce i favoriti, ale svou pozici jsme neobhájili, a to zejména s ohledem na zdravotní komplikace jinak tahouna turnaje Járy Škody, který v utkání nastoupil jen na několik málo minut, kdy je na hřišti odchodil téměř bez boje, bílej jak křída, a po úplně nejhorším našem výkonu na turnaji, jsme soupeři podlehli 1:3, když alespoň čestný gól za naše kluky zaznamenal Vráťa. Nutno však konstatovat, že utkáni velmi citelně ovlivnila, vyjma indispozice Járy, taky skutečnost, že naši kluci vydali hodně sil v předchozím utkání s Pardubicemi, a narozdíl od soupeře, měli na poslední zápas pouze jedno zápasovou přestávku.

Tak nebo tak, jsou dojmy z turnaje velmi dobré a kluci dokázali nám i sobě, že dokáží zabojovat a především hrát velmi pohledný fotbal. Za jejich hru, výkony a brzké vstávání jim určitě patří velký dík, tak jako všem rodičům.

 
 
 
TYGŘI - CHRUDIM 0:1
 
 
TYGŘI - DYNAMO Č. BUDĚJOVICE 04 1:0
 
Branka ( a asistence ):  Máťa (Manekýn).
 
 
TYGŘI - ČESKÁ SKALICE 7:3
 
Branky ( a asistence ):  4x Máťa (2x Škoďák + Áďa, Manekýn, Šíša), Manekýn (Škoďák), Škoďák (Fíla), Víťa.
 
 
TYGŘI - JISKRA JAROMĚŘ 2:1
 
Branky ( a asistence ):  Škoďák (Víťa), Máťa (Škoďák).
 
 
TYGŘI - FK PARDUBICE 0:1
 
 
TYGŘI - NOVÉ MĚSTO n. METUJÍ 1:3
 
Branka ( a asistence ):  Manekýn (Áďa).

 

 

SESTAVA A BODOVÁNÍ TYGRŮ

Radek Šiler (0+1) - Matěj Bušek (6+0), Jaroslav Škoda (2+4), Vratislav Polka (2+2), Vítězslav Jindřich (1+1), Adam Kárník (0+2), Filip Nejezchleba (0+1), Jan Kuliš (0+0), David Šprincl (0+0).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář