Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. 5. 2013

 Zase zlato!

Během jara už osmé!

1.jpg

Neskutečné, co předvádějí Tygři poslední dva měsíce na turnajích ročníků 2003 i 2004. Desátého března přepsali dějiny, když si z jednoho klání odvezli zlato i bronz. Od té doby? Březen: Králův Dvůr – zlato, Ústí nad Labem - zlato. Duben: Knovíz – zlato, Byškovice - zlato. Květen: Byšice – zlato, Písek - zlato. Jediným nezlatým turnajem byly dubnové Byškovice ročníku 2003. O nápravu se postarali Tygři druhý májový víkend: 11. května na Byškovice Cupu ročníku 2003 získali už osmé zlato z posledních devíti turnajů. Kloubouček, páni kluci!
 
Triumf byl o to vzácnější, že kvůli mohutné výpravě na školu v přírodě (Jára a spol.) a velké marodce (Bůša a spol.) odehráli Tygři turnaj proti silným týmům 2003 s převahou mladších hráčů – a dominovali. Trenérům udělalo radost, že nadoraz dřely oba týmy. „Poklonu si dneska zasloužíte všichni,“ pochválil trenér Vráťa patnáctku šelmiček s už zlaty na krku.
 
 
 
PRVNÍ KOLO
RUDÍ TYGŘI – PODOLÍ 3:2
Veledůležitý start: právě Podolí mohutně povzbuzované „veselým bubnem Milanem“ bude živit až do posledního kola naději na zlato a nakonec zaostane v tabulce za červenými Tygry právě o tři body, které s nimi na úvod ztratí.
Branky (a asistence): Šíša 2 (Tomíno), Tomíno.
 
ŽLUTÍ TYGŘI – SLANÝ 2:7
Jó, hrát se až od konce páté minuty… V čase 4:57 je to po šesti střelách hostí stěží uvěřitelných 0:6. V následujících jedenácti minutách už mají ze hry více Tygři a kromě dvou gólů ještě tři velké šance nepromění.
Branky (a asistence): Míša (Kaudy), Pepe.
 
 
 
DRUHÉ KOLO
RUDÍ TYGŘI – SLANÝ 3:3
Co zmastili se Slaným žlutí, to vzápětí zopakují rudí: po pár desítkách sekund je to 0:3. I v tomto zápase patří druhá část zápasu Tygrům a červení to nakonec dotáhnou k bodu.
Branky (a asistence): Šíša 3 (Matěj 2, Tomíno, Maty).
 
ŽLUTÍ TYGŘI – KLATOVY 2:1
Takhle se má makat: hned od úvodního hvizdu! Mnohem těsnější bránění a kreativita v útoku značí, že Tygři skoro celý zápas vedou, soupeř srovnává až necelé tři minuty před koncem. Rozhodne rvavost posledních deseti sekund: Dave zastaví akci Klatov ve středovém kruhu a pošle do brejku Míšu-Píšu, který nájezd zleva zakončí gólem za tři body. Stopky ukazují 15:57 z předepsané šestnáctiminutové hrací doby.
Branky (a asistence): Míša (Kaudy, Dave).

7.jpg

 
 
 
TŘETÍ KOLO
RUDÍ TYGŘI – FŠ MOST 7:4
Gólově nejbohatší mač turnaje. Však až se bude sčítat celý den, právě tyto dva týmy budou mít v průměru čtyři a víc nastřílených branek na zápas. Čili čtyři minuty gól. V tomto duelu se ale vlní síť každou minutu a půl. Fanoušci šílí radostí, gólmani zlostí a sudí je rád, že stíhá zapisovat střelce...
Branky (a asistence): Tomíno 4 (Šíša 2, Víťa), Maty (Tomíno, Matěj), Víťa, Šíša (Maty).
 
ŽLUTÍ TYGŘI – BANÍK MOST 1:5
Zbytečně vypjatý duel, kdy se řeší takové malichernosti jako pěticentimetrové auty a podobně. Hraje se hodně tvrdě, ze hřiště postupně odkulhávají Míša a Vrtík. Ten se těsně předtím blýskne krásným pasem na Kaudyho, jeho gól je ale na body málo.
Branka (a asistence): Kaudy (Vrtík).
 

6.jpg

 
ČTVRTÉ KOLO
RUDÍ TYGŘI – KLATOVY 4:2
Porazili je žluťásci, musíme i my. Lehké to červeňáčci s Klatovy rozhodně nemají, povinné tři body ale nakonec v jemném mrholení vydolují.
Branky (a asistence): Tomíno 2 (Šíša), Maty, Matěj (Šíša).
 
ŽLUTÍ TYGŘI – PODOLÍ 1:3
I rudým by se hodilo, kdyby celý den pěkně kombinující Pražany obrali žlutí o body. Proměnit tři vyložené šance za stavu 1:2, remíza klidně mohla být...
Branka (a asistence): Martin (Míša).
 
 
 
PÁTÉ KOLO
RUDÍ TYGŘI – BANÍK MOST 5:3
Zápas, který směřuje Tygry k jistému zlatu už kolo před koncem. Není to žádná procházka hnědouhelným revírem, ale tři body ve spojení s následnou remízou Podolí se Slaným značí křepčení Tygrů už před závěrečným derby.
Branky (a asistence): Tomíno 2 (Víťa 2, Matěj, Maty), Víťa, Matěj, Šíša (Matěj).
 
ŽLUTÍ TYGŘI – FŠ MOST 2:5
V souběžně hraném duelu se šikovnější Fotbalovou školou Most je to dlouho 1:1. Až totální vyčerpání poloviny kluků přinese ke konci výraznější pohyb skóre.
Branky (a asistence): Kaudy 2 (Nergros, Dave).
 

5.jpg

 
ŠESTÉ KOLO
RUDÍ TYGŘI – ŽLUTÍ TYGŘI 7:3
Exhibice na závěr. Proč by ne, když Tygři nemohou skončit bez ohledu na výsledek jinak než první a šestí. A tak si posledních šestnáct minut náležitě užívají a rodiče odměňují deseti góly.
Branky (a asistence): Tomíno 3 (Šíša, Matěj, Maty), Maty 3 (Tomíno, Skalič), Víťa (Maty).
Branky (a asistence): Míša 3 (Nergros).
 
 

3-vysledky.jpg

KONEČNÉ POŘADÍ
1. RUDÍ TYGŘI NERATOVICE 29:17 16
2. AFK SLAVOJ PODOLÍ 18:8 13
3. FOTBALOVÁ ŠKOLA MOST 24:16 12
4. SK SLANÝ 20:14 9
5. FK BANÍK MOST 15:21 6
6. ŽLUTÍ TYGŘI NERATOVICE 11:28 3
7. FK KLATOVY 1898 7:20 1
 
 

2-pohary.jpg

ALL STARS TÝM
MATĚJ PAUER Podolí, VÍŤA JINDŘICH Tygři, MAREK PELCMAN Baník Most, MARTIN DOUBEK Klatovy, ALEŠ SMOŽANYK FŠ Most, FILIP NERGER Tygři.
 
 

SESTAVA A BODOVÁNÍ TYGRŮ - červení

Kuba (0+0) - Tomíno (12+4), Šíša (7+5), Maty (5+5), Máťa (2+6), Víťa (3+3), Skalič (0+1).

 

SESTAVA A BODOVÁNÍ TYGRŮ - žlutí

Slíža (0+0) - Míša B. (5+1), Kaudy (3+2), Nergros (0+2), Dave (0+2), Pepe (1+0), Marťas (1+0), Vrtík (0+1).

 
  

Opravdu nádherné fotečky z turnaje:

neratovictitygri.rajce.idnes.cz/11.o5.2o13_-_venkovni_turnaj_v_Byskovicich_pro_rocnik_2oo3/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zlaté chutě

(TYGŘICE, 11. 5. 2013 23:23)

Když maj Tygři na to,
chutná jim jen zlato!

Jaro, to je kolotoč,
soupeř neví kam a proč.

Osm zlatých dneska sním,
na famózní tygří tým!