Jdi na obsah Jdi na menu
 


2012 - 2013

 

29. června Dobroměřice 2004  ZLATO  více >> ZDE

23. června Tempo Praha 2004  BRONZ  více >> ZDE

22. června Kralupy n/V. 2002  BRONZ  více >> ZDE

15.6 - 16.6. Hradec Králové 2004  ZLATO  více >> ZDE

09. června Zličín 2003  6. místo  více >> ZDE

31.5 - 2.6. Teplice 2004  ZLATO  více >> ZDE

25. května Slaný 2003  4. místo  více >> ZDE

18. května Byškovice 2004  BRONZ a 11. místo  více >> ZDE

11. května Byškovice 2003  ZLATO a 6. místo  více >> ZDE

08. května Písek 2003  ZLATO  více >> ZDE

01. května Byšice 2004  ZLATO  více >> ZDE

27. dubna Byškovice 2004  ZLATO a 11. místo  více >> ZDE

20. dubna Byškovice 2003-2004  4. a 5. místo  více >> ZDE

13. dubna Knovíz 2004  STŘÍBRO  více >> ZDE

24. března Ústí nad Labem 2004  ZLATO  více >> ZDE

17. března Králův Dvůr 2003  ZLATO  více >> ZDE

10. března Neratovice 2004  ZLATO a BRONZ  více >> ZDE

9. března Odolena Voda 2003  BRONZ  více >> ZDE

3. března Neratovice 2003  5. místo  více >> ZDE

2. března Milovice 2003  STŘÍBRO  více >> ZDE

2. března Záběhlice 2003  5. místo  více >> ZDE

24. února Neratovice 2004  STŘÍBRO  více >> ZDE

23. února Radotín 2003  8. místo více >> ZDE

16. února Kralupy n/V. 2002  STŘÍBRO  více >> ZDE 

9. února Záběhlice 2003  ZLATO více >> ZDE

27. ledna Teplice 2004  STŘÍBRO  více >> ZDE

27. ledna Odolena Voda 2002  4. místo  více >> ZDE

20. ledna Neratovice 2003  ZLATO  více >> ZDE

19. ledna Ml. Boleslav 2004  BRONZ  více >> ZDE

13. ledna Záběhlice 2003  ZLATO  více >> ZDE

13. ledna Neratovice 2004  STŘÍBRO a 5. místo  více >> ZDE

12. ledna Kladno 2004  STŘÍBRO  více >> ZDE

6. ledna Neratovice 2003  4. a 6. místo  více >> ZDE

23. prosince Ml. Boleslav "stará garda"  4. místo  více >> ZDE

16. prosince Chlumec nad Cidlinou 2003  ZLATO  více >> ZDE

9. prosince Jablonec 2004  6. místo  více >> ZDE

8. prosince Neratovice 2003  6. místo  více >> ZDE

1. prosince Nová Včelnice 2002  ZLATO  více >> ZDE

1. prosince Milovice 2003  6. místo  více >> ZDE

25. listopadu Neratovice 2004  ZLATO  více >> ZDE

24. listopadu Zličín 2003  5. místo  více >> ZDE

17. listopadu Jaroměř 2003  4. místo  více >> ZDE

11. listopadu Kladno 2004  BRONZ  více >> ZDE

10. listopadu Milovice 2004  ZLATO  více >> ZDE

06. října Byškovice 2003  8. místo  více >> ZDE

28. září Slaný 2003  4. místo  více >> ZDE

22. září Byškovice 2004  ZLATO  více >> ZDE

15. září Byškovice 2003  9. místo  více >> ZDE

28. srpna Braník 03  7. místo  více >> ZDE

 

 

Příspěvky

Turnaj v Kladně ( roč. 2004 )

12. 1. 2013

Kladno Cup:  2. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2012 - 2013 | Komentářů: 1

Turnaj v Neratovicích ( roč. 2003 a ml. )

6. 1. 2013

NERA CUP:  4. místo  a  6. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2012 - 2013 | Komentářů: 0

Turnaj v Mladé Boleslavi ( st. garda nad 35 let )

23. 12. 2012

II. ročník: Blanket Cup 2012 4. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2012 - 2013 | Komentářů: 1

Turnaj v Chlumci nad Cidlinou ( ročník 2003 )

16. 12. 2012

Tannaco Cup:  1. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2012 - 2013 | Komentářů: 0

Turnaj v Nové Včelnici (ročník 2002 a ml.)

1. 12. 2012

DUHA-COLOR CUP v Nové Včelnici 1. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2012 - 2013 | Komentářů: 13

Turnaj v Neratovicích ( ročník 2004 a ml. )

25. 11. 2012

Nera Cup:  1. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2012 - 2013 | Komentářů: 4

Turnaj v Jaroměři ( ročník 2003 )

17. 11. 2012

Fottur Jaroměř Cup:  4. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2012 - 2013 | Komentářů: 0

Turnaj v Kladně ( ročník 2004 )

11. 11. 2012

Kladno Cup:  3. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2012 - 2013 | Komentářů: 0

Turnaj v Milovicích ( ročník 2004 a mladší )

10. 11. 2012

Milovice Cup:  1. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2012 - 2013 | Komentářů: 0

Turnaj v Byškovicích ( ročník 2004 )

22. 9. 2012

Byškovice Cup:  1. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2012 - 2013 | Komentářů: 1

Turnaj v Byškovicích ( ročník 2003 )

15. 9. 2012

Byškovice Cup:  9. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2012 - 2013 | Komentářů: 0