Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. 6. 2012

 

ZÁKLADNÍ SKUPINA "B"

TYGŘI NERATOVICE - FK ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE 6:0

Branky (a nahrávky):  4X Šiler (2x Kaucký, Beran), 2x Beran (Šiler).

   

 

TYGŘI NERATOVICE - SK KLADNO 6:0

Branky (a nahrávka):  2x Šiler, Kaucký, 3x Beran (Šiler).

 

   

TYGŘI NERATOVICE - FK LOUNY 5:0

Branky (a nahrávky):  3x Beran (Kaucký, Charvát), Nerger (Beran), Kaucký (Beran).

 

   

TYGŘI NERATOVICE - FK ČESKÝ LEV BEROUN "A" 8:2

Branky (a nahrávky):  3x Kaucký (Beran), 2x Beran (2x Šiler), 3x Šiler (Beran).

 

 

TYGŘI NERATOVICE - SK SLANÝ-červený 16:0

Branky (a nahrávky):  5x Šiler (2x Kaucký, Beran, Nerger), 4x Nerger (Šiler, Opletal), 6x Beran (3x Kaucký, Nerger, Šiler) , Kaucký (Šiler).

 

 

VÝSLEDKY ZÁKLADNÍ SKUPINY "B"

TYGŘI - Slaný-červený 16:0, Kladno 6:0, Louny 5:0, Český Lev Beroun "A" 8:2, Český Lev Neštěmice 6:0. KLADNO - Slaný-červený 13:0, Louny 1:4, Český Lev Beroun "A" 5:0, Český Lev Neštěmice 5:3. LOUNY - Slaný-červený 13:1, Český Lev Beroun "A" 5:1, Český Lev Neštěmice 4:2. ČESKÝ LEV BEROUN "A" - Slaný-červený 4:0, Český Lev Neštěmice 2:4. ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE - Slaný-červený 6:0.

 

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY "B"
 
1.  FK Tygři Neratovice                    41:2    15
2.  FK Louny                                    26:10   12
3.  SK Kladno                                 24:13      9
4.  FK Český Lev Neštěmice          15:17      6
5.  FK Český Lev Beroun "A"           9:22      3
6.  SK Slaný-červený                      1:52      0

 

VÝSLEDKY ZÁKLADNÍ SKUPINY "A"

SLANÝ-modrý - Český Lev Beroun "B" 9:0, Dukla Praha "05" 4:2, Benešov 1:2, Tatran RAKO Rakovník 5:3, Králův Dvůr 2:0. ČESKÝ LEV BEROUN "B" - Dukla Praha "05" 0:9, Benešov 1:15, Tatran RAKO Rakovník 0:6, Králův Dvůr 0:2. DUKLA PRAHA "05" - Benešov 2:4, Tatran RAKO Rakovník 0:5, Králův Dvůr 2:4. BENEŠOV - Tatran RAKO Rakovník 4:1, Králův Dvůr 5:1. TATRAN RAKO RAKOVNÍK - Králův Dvůr 0:4.

 

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY "A"
 
1.  SK Benešov                                       30:6    15
2.  SK Slaný-modrý                                21:7    12
3.  FK Králův Dvůr                                  11:9      9
4.  TJ Tatran RAKO Rakovník               15:13      6
5.  FK Dukla Praha "05"                        15:17      3
6.  FK Český Lev Beroun "B"                  1:41      0

 

 

SKUPINA O 1.-6. MÍSTO

TYGŘI NERATOVICE - FK KRÁLŮV DVŮR 7:2

Branky (a nahrávky):  2x Šiler, 3x Beran (Charvát), Kaucký (Beran), Opletal (Beran).

 

 

TYGŘI NERATOVICE - SK SLANÝ-modrý 3:3

Branky (a nahrávky):  3x Beran (Charvát, Kaucký).

 

 

TYGŘI NERATOVICE - SK BENEŠOV 8:2

Branky (a nahrávky):  4x Beran (Kaucký, Šiler), Kaucký, Nerger, 2x Šiler (2x Beran).

 

 

VÝSLEDKY SKUPINY O 1.-6. MÍSTO

TYGŘI - Králův Dvůr 7:2, Slaný-modrý 3:3, Benešov 8:2. LOUNY - Slaný-modrý 4:2, Krállův Dvůr 7:1. BENEŠOV - Louny 4:4, Kladno 3:3. SLANÝ-modrý - Kladno 4:3. KLADNO - Králův Dvůr 6:2.

 

KONEČNÉ POŘADÍ O 1.-6. MÍSTO

1. TYGŘI NERATOVICE                     29:7  13
2. FK Louny                                  19:13  10
3. SK Benešov                             16:17    8
4. SK Slaný-modrý                      12:12    7
5. SK Kladno                                13:19    4
6. FK Králův Dvůr                           6:27    0

 

VÝSLEDKY SKUPINY O 7.-12. MÍSTO

ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE -  Tatran RAKO Rakovník 3:3, Dukla Praha "05" 5:1, Český Lev Beroun "B" 9:1. TATRAN RAKO RAKOVNÍK - Slaný-červený 4:3, Český Lev Beroun "A" 3:4. DUKLA PRAHA "05" - Slaný-červený 5:1, Český Lev Beroun "A" 6:3. ČESKÝ LEV BEROUN "A" - Český Lev Beroun "B" 6:0. Slaný-červený - Český Lev Beroun "B" 6:1.

  

KONEČNÉ POŘADÍ O 7.-12. MÍSTO

 
7. FK Český Lev Neštěmice                 27:7    13
8. TJ Tatran RAKO Rakovník             21:10    10
9. FK Dukla Praha "05"                      21:14      9
10. FK Český Lev Beroun "A"            19:13      9
11. SK Slaný-červený                        10:20      3
12. FK Český Lev Beroun "B"               2:36      0

 

 

NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČI TURNAJE

Filip Nerger TYGŘI Neratovice, Lucie Sůrová Český Lev Neštěmice, Tomáš Svoboda Benešov, Adam Heler Kladno, Antonín Scafány Králův Dvůr, Vojtěch Veselý Slaný - modrý, David Juren Slaný - červený, Kryštov Jelínek Louny, Matyáš Koudelka Dukla Praha "05", Jakub Suchý Tatran RAKO Rakovník, Terezie Kupíčková Český Lev Beroun "A", Lukáš Alter Český Lev Beroun "B".

 

 

 SESTAVA A BODOVÁNÍ TYGRŮ

David Charvát (0+3) - Tomáš Beran (26+10), Radek Šiler (18+8), David Kaucký (8+10), Filip Nerger (6+2), Josef Opletal (1+1).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA