Jdi na obsah Jdi na menu
 


28. 8. 2011

 

Rozlosování turnaje – ZÁKLADNÍ SKUPINA

     HŘISTĚ  A                                           HŘIŠTĚ  B 

 
Sparta A
Dukla JM
3:3
 
Meteor
Sedlčany
4:3
 
Neratovice B
Podolí
0:2
 
Libochovice
Sparta B
5:2
 
Dukla JM
Podolí
4:7
 
Sedlčany
Sparta B
3:1
 
Sparta A
Neratovice B
3:2
 
Meteor
Libochovice
4:2
 
Neratovice B
Dukla JM
1:4
 
Libochovice
Sedlčany
0:4
 
Podolí
Sparta A
5:2
 
Sparta B
Meteor
1:7

 

TYGŘI NERATOVICE "B" - ABC BRANÍK "A" 0:2

xXx

 

TYGŘI NERATOVICE "B" - AC SPARTA PRAHA "A" 2:3

xXx

Branky (a nahrávky):  Bušek, Mecera (Bušek)

 

TYGŘI NERATOVICE "B" - DUKLA JIŽNÍ MĚSTO 1:4

xXx

Branka:  Opletal

 

 

      HŘISTĚ  C                                           HŘIŠTĚ  D

 
Bohemians
Neratovice A
2:1
 
Braník B
Slavia dívky
5:0
 
H.Králové B
Braník A
7:1
 
V.Žižkov
H.Králové A
1:6
 
Neratovice A
Braník A
6:2
 
Slavia dívky
H.Králové A
0:11
 
Bohemians
H.Králové B
2:1
 
Braník B
V.Žižkov
0:9
 
H.Králové B
Neratovice A
5:4
 
V.Žižkov
Slavia dívky
9:0
 
Braník A
Bohemians
2:4
 
H.Králové A
Braník B
14:0

 

FC BOHEMIANS 1905 - TYGŘI NERATOVICE "A" 2:1

xXx

Branka:  Beran

 

TYGŘI NERATOVICE "A" - ABC BRANÍK "A" 6:2

xXx

Branky (a nahrávky):  4x Škoda (na první Třeštík, na druhou a třetí Beran), Třeštík, Beran

 

FC HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TYGŘI NERATOVICE "A" 5:4

xXx

Branky (a nahrávky):  3x Beran (na první Škoda), Škoda

 

 

Malé semifinále

      HŘISTĚ  A                                           HŘIŠTĚ  B

 
Podolí
Žižkov
2:0
 
Dukla JM
Bohemians
2:3
 
Sparta A
Slavia dívky
7:1
 
Neratovice B
Neratovice A
0:12

 

TYGŘI NERATOVICE "B" - TYGŘI NERATOVICE "A" 0:12

xXx

Branky (a nahrávky):  5x Beran (na druhou Škoda, na třetí, čtvrtou a pátou Třeštík), Kraus, 2x Škoda (na první Beran, na druhou Třeštík), Třeštík, 3x Jindřich (na první Třeštík, na druhou a třetí Beran)

 

 

      HŘISTĚ  C                                           HŘIŠTĚ  D

 
Meteor
H.Králové B
3:2
 
Sedlčany
H.Králové A
0:4
 
Libochovice
Braník A
1:3
 
Sparta B
Braník B
1:2


 

    HŘISTĚ  A - zápasy o 1.-4.místo              HŘIŠTĚ  B - zápasy o 5.-8.místo

 
Podolí
H.Králové A
0:4
 
Žižkov
Sedlčany
1:3
 
Bohemians
Meteor
4:2
 
Dukla JM
H.Králové B
1:4
 
H.Králové A
Meteor
2:2
 
Sedlčany
H.Králové B
2:3
 
Podolí
Bohemians
1:1
 
Žižkov
Dukla JM
1:1
 
Bohemians
H.Králové A
3:4
 
Dukla JM
Sedlčany
0:2
 
Meteor
Podolí
3:1
 
H.Králové B
Žižkov
3:1

 

   HŘISTĚ  C - zápasy o 9.-12.místo        HŘIŠTĚ  D - zápasy o 13.-16.místo

 
Sparta A
Braník B
3:3
 
Slavia dívky
Sparta B
0:10
 
Neratovice A
Braník A
2:5
 
Neratovice B
Libochovice
8:3
 
Braník B
Braník A
0:3
 
Sparta B
Libochovice
3:5
 
Sparta A
Neratovice A
4:4
 
Slavia dívky
Neratovice B
1:6
 
Neratovice A
Braník B
11:2
 
Neratovice B
Sparta B
2:10
 
Braník A
Sparta A
2:2
 
Libochovice
Slavia dívky
9:0

 

TYGŘI NERATOVICE "A" - ABC BRANÍK "A" 2:5

xXx

Branky (a nahrávky):  Třeštík, Škoda (Kuliš)

 

AC SPARTA PRAHA "A" - TYGŘI NERATOVICE "A" 4:4

xXx

Branky (a nahrávky):  Beran, Škoda, Třeštík (Beran), Jindřich (Kuliš)

 

TYGŘI NERATOVICE "A" - ABC BRANÍK "B" 11:2

xXx

Branky (a nahrávky):  3x Třeštík (na první a třetí Beran), 4x Beran (na první a třetí Třeštík), 4x Škoda (na druhou Beran, na čtvrtou Třeštík)

  

 

TYGŘI NERATOVICE "B" - FK LIBOCHOVICE 3:8

xXx

Branky (a nahrávky):  Mecera (Bušek), 2x Opletal (na první Plaček, na druhou Mecera)

 

SK SLAVIA PRAHA (dívky) - TYGŘI NERATOVICE "B" 1:6

xXx

Branky (a nahrávky):  4x Opletal (na třetí Bušek), 2x Bušek (na druhou Opletal)

 

TYGŘI NERATOVICE "B" - AC SPARTA PRAHA "B" 2:8

xXx

Branky:  Opletal, Kubíček

 

 

INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ

Nejlepší střelec: Matyáš Benák  ( Hradec Králové "A" )

Nejlepší brankař: David Šťovíček  ( Tatran Sedlčany )

 

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Tomáš Beran  ( FK Tygři Neratovice "A" )

 

 

 

KONEČNÉ POŘADÍ

1.  Hradec Králové "A"
2.  Bohemians 1905
3.  Meteor Praha
4.  Slavoj Podolí
5.  Hradec Králové "B"
6.  Tatran Sedlčany
7.  Viktoria Žižkov
8.  Dukla JM
9.  Braník "A"
10.  TYGŘI NERATOVICE "A"
 11.  Sparta Praha "A"  04
12.  Braník "B"
13.  Libochovice
14.  Sparta Praha "B"  04
15.  TYGŘI NERATOVICE "B"
16.  Slavia Praha ( dívky )

 

 

BODOVÁNÍ TYGRŮ "A"

1. Beran 24 (15+9), 2. Třeštík 16 (7+9), 3. Škoda 15 (13+2), 4. Jindřich 4 (4+0), 5. Kuliš 2 (0+2), 6. Kraus 1 (1+0).

 

+/- BODY TYGRŮ "A"

1. Beran 36/18, 2. Kuliš 35/19, 3. Třeštík 32/16, 4. Škoda 33/18, 5. Jindřich 24/9.

 

 

BODOVÁNÍ TYGRŮ "B"

1. Opletal 9 (8+1), 2. Bušek 6 (3+3), 3. Mecera 3 (2+1), 4. Kubíček 1 (1+0), 5. Plaček 1 (0+1).

 

+/- BODY TYGRŮ "B"

1. Mecera 11/13, 2. Plaček 14/36, 3. Kubíček 4/27, 4. Bušek 14/38, 5. Opletal 13/38.

 

 

Fotečky z turnaje:

neratovictitygri.rajce.idnes.cz/28.o8.2o11_-_venkovni_turnaj_v_Braniku_pro_r._2oo3_a_ml/

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA