Jdi na obsah Jdi na menu
 


2011 - 2012

24. června Byškovice dokopná ZLATO více >> ZDE

23. června Ostrov n./O. 03  5. místo  více >>  ZDE

17. června Slaný 04  ZLATO  více >>  ZDE

16. června Vlašim 03  ZLATO  více >>  ZDE

09. června Hořovice 03  ZLATO  více >>  ZDE

26. května Slaný 03  6. místo  více >>  ZDE

20. května Slaný 04  ZLATO  více >>  ZDE

19. května Byškovice 03  4. místo  více >>  ZDE

08. května Neratovice 03  7. místo  více >>  ZDE

01. května Praha - Strahov 04  ZLATO  více >>  ZDE

01. května Větrovy 03  4. a 7. místo  více >>  ZDE

28. dubna Byškovice 03  STŘÍBRO  více >>  ZDE 

07. dubna Františkova Lázně 03  10. místo  více >>  ZDE

18. března Pankrác 03  BRONZ  více >>  ZDE

11. března Neratovice 03-04  STŘÍBRO a 12. místo  více >>  ZDE

25. února Teplice 04  ZLATO  více >>  ZDE

18. února Jičín 03  STŘÍBRO  více >>  ZDE

12. února Spořice u Chomutova 03  ZLATO  více >>  ZDE

04. února Neratovice 03  8. místo  více >>  ZDE

04. února Neratovice 04  BRONZ  více >>  ZDE

29. ledna Praha 4 - Jižní Město 04  ZLATO  více >>  ZDE

28. ledna Jesenice 03  BRONZ  více >>  ZDE

22. ledna Letná 03  STŘÍBRO  více >>  ZDE

15. ledna Záběhlice 03  BRONZ  více >>  ZDE

07. ledna Neratovice 03-04  STŘÍBRO a 7. místo  více >>  ZDE

27. prosince Písek 03  4. místo  více >>  ZDE

17. prosince Spořice u Chomutova 03  4. místo  více >>  ZDE

10. prosince Neratovice 03  4. místo  více >>  ZDE

10. prosince Neratovice 04  BRONZ  více >>  ZDE

04. prosince Praha 7 - Letná 04  ZLATO  více >>  ZDE

19. listopadu Kralupy nad Vltavou 03  ZLATO  více >>  ZDE

17. listopadu Neratovice 03  4. místo  více >>  ZDE

12. listopadu Odolena Voda 04  BRONZ  více >>  ZDE

16. října Slaný 04  ZLATO  více >>  ZDE

01. října Byškovice 03  STŘÍBRO  více >>  ZDE

28. září Slaný 03  4. místo  více >>  ZDE

11. září Slaný 04  4. místo  více >>  ZDE

10. září Byškovice 03  5. místo  více >>  ZDE

28. srpna Braník 03-04 10. a 15. místo  více >>  ZDE

21. srpna Jičíněves 04 STŘÍBRO  více >>  ZDE

 

 

Příspěvky

Turnaj v Praze 7 - Letná ( ročník 2004 a ml. )

4. 12. 2011

KOMA CUP:  1. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2011 - 2012 | Komentářů: 0

Turnaj v Kralupech nad Vltavou ( ročník 2003 a ml. )

19. 11. 2011

Kralupy Cup:  1. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2011 - 2012 | Komentářů: 1

Turnaj v Neratovicích (ročník 2003 a ml.)

17. 11. 2011

NERA CUP 2011:  4. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2011 - 2012 | Komentářů: 0

Turnaj v Odolené Vodě ( ročník 2004 a ml. )

12. 11. 2011

Odolena Voda Cup:  3. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2011 - 2012 | Komentářů: 1

Turnaj ve Slaném (ročník 2004 a ml.)

16. 10. 2011

Slaný Cup:  1. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2011 - 2012 | Komentářů: 1

Turnaj v Byškovicích ( roč. 2003 a ml. )

1. 10. 2011

Byškovice Cup:  2. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2011 - 2012 | Komentářů: 1

Turnaj ve Slaném ( r. 2003 a ml. )

28. 9. 2011

Slaný Cup:  4. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2011 - 2012 | Komentářů: 0

Turnaj ve Slaném ( ročník 2004 a ml. )

11. 9. 2011

Slaný Cup:  4. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2011 - 2012 | Komentářů: 0

Turnaj v Byškovicích ( ročník 2003 a ml. )

10. 9. 2011

Byškovice Cup:  5. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2011 - 2012 | Komentářů: 0

Turnaj v Braníku ( ročník 2003-2004 )

28. 8. 2011

ARENA CUP:  10. a 15. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2011 - 2012 | Komentářů: 0

Turnaj v Jičíněvsi ( ročník 2004 a ml. )

21. 8. 2011

Legea-fotbal.cz Cup:  2. místo

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2011 - 2012 | Komentářů: 0


 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA