Jdi na obsah Jdi na menu
 


20. 3. 2011

ZLATOKOPOVÉ ZE ZÁKUP

čili jak jsme završili halové řádění sedmým triumfem sezony!
 zlate-zakupy.jpg
Byla to velká párty, po níž se nám na krku houpala už patnáctá medaile této sezony. Ba co víc! Po srpnových Lobkovicích, listopadovém Jičíně a čtyřech triumfech doma v Neratovicích jsme v Zákupech zároveň vykopali už sedmé zlato!
 
zlate-zakupy-pijeme-z-poharu.jpgLev, Arsenal, Forward One, Lokomotiva – ani elitně znějící jména soupeřů nestačila den před startem jara na běsnění neratovických Tygříků na jejich posledním halovém klání této zimy v Zákupech u České Lípy. Famózní den měl Tomáš Beran – s dvaadvaceti góly nejlepší střelec turnaje. Ale činili se všichni, včetně tří skvělých posil: libišského Filipa a Honzy či lobkovického Radka. I díky nim jsme se mohli s trenérem Vráťou v den jeho narozenin napít šampáňa ze zlatého poháru! 
 
 
PRVNÍ KOLO
TYGŘI NERATOVICE - FORWARD ONE DĚČÍN 5:0  >> video <<
zlate-zakupy-decin-5-0.jpgAč tomu opatrný úvod tak docela nenasvědčuje, se známým sokem si nakonec parádně zastřílíme. Trenérům dělá jasně největší radost skvělá akce z osmé minuty po ose David – Radek – Tomáš, po níž se míč potřetí třepetá v děčínské síti. Jasně, takovéto góly od vás chceme, kluci!
Branky (a nahrávky): 3., 6., 8., 12. Beran (Radek Š., Šprincl,), 9. Trédl.
 
TYGŘI NERATOVICE - ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE 4:1  >> video <<
zlate-zakupy-nestemice-4-1.jpgŠelmí derby aneb neratovičtí Tygři proti neštěmickým Lvům. Po rychlém gólu je to dlouhá tahanice, v desáté minutě přichází o neprůstřelnost v brance Matyáš. Naše odpověď na stav 2:1? Za deset sekund třetí a do minutky čtvrtý gól. Krásná hra, šest bodů, skok do čela turnaje – není co vytknout, Tygříci.
Branky (a nahrávky): 3., 8., 10. Beran (Radek Š.), 11. Trédl (Beran).
 
TYGŘI NERATOVICE - LOKOMOTIVA ČESKÁ LÍPA 3:0  >> video <<
zlate-zakupy-lokomotiva-c.-lipa-3-0.jpgČeskolipská Lokomotiva burácí, souboje bolí, ale ani třetí sok si nás nepřijde. V gólových manévrech pokračuje Tomáš, hattrickem zaokrouhluje bilanci tref do černého na deset. Na oslavy ale není čas, bez odpočinku nás vzápětí čeká nejtěžší soupeř na turnaji...
Branky: 4., 5., 8. Beran.
 
TYGŘI NERATOVICE - ARSENAL ČESKÁ LÍPA 3:2  >> video <<
zlate-zakupy-arsenal-3-2.jpg... takže vzhůru na Arsenal! Vzhůru, vzhůru, to se řekne, my jsme ale už ve druhé minutě dole ve sklepě – po dvou rychlovkách prohráváme 0:2 a musíme se škrábat nahoru s dvougólovým mankem. Ale zvládneme to! Svým prvním gólem v dresu Tygříků nás hned po rozehrávce dostává do kontaktu Radek, ve třetí je po palbě Tomína srovnáno a v šesté po jeho další akci vedeme. Soupeř se nevzdává, Maty musí vytáhnout pár hezkých zákroků a my po půlce turnaje unikáme v tabulce Arsenalu o pět bodů.
Branky (a nahrávka): 2. Radek Š. (Beran), 3., 6. Beran.
 
 
DRUHÉ  KOLO
TYGŘI NERATOVICE - FORWARD ONE DĚČÍN 5:0  >> video <<
zlate-zakupy-forward-decin-5-0.jpgBílý Forward se sice na odvetu převléká do červeného, jinak je to ale jako přes kopírák prvního duelu. A to dokonce včetně nádherné akce na 3:0. Tentokrát gólovou kombinaci uvaří trojka Filip – Honza – Tomáš. A moc se líbí i Vráťova nahrávka-hlavička na první branku. Tak tohle jó! Že, tleskající tribuny?
Branky (a nahrávky): 2., 4., 8. Beran (Polka, Trédl, Nejezchleba), 3. Trédl, 7. Radek Š. (Trédl).
 
TYGŘI NERATOVICE - ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE 6:0  >> video <<
zlate-zakupy-nestemice-6-0.jpgKdepak, tygří tažení za zlatem už zdá se nikdo nezastaví. Český Lev, který čím dál víc pošilhává po stříbru, dokonce schytává debakl dne a jeho smutný trenér nad řáděním našich 2004 v útoku jen nevěřícně kroutí hlavou. Na kontě nám přistává další výhra a s osmnácti body si dva zápasy před koncem definitivně pojišťujeme zlato!
Branky (a nahrávky): 3., 4., 5., 7., 14. Beran (Trédl 2), 8. Trédl.
 
TYGŘI NERATOVICE - LOKOMOTIVA ČESKÁ LÍPA 3:0  >> video <<
zlate-zakupy-lokomotiva-3-0.jpgNa Lokotku zbude nakonec v tabulce až páté místo, za bilanci s vítězi turnaje dvakrát 0:3 se ale nemusí stydět. Trefy se konečně dočká i Matyáš, kterého touha po gólu celý den žene na každý druhý roh a přímák. Nakonec se dočká po svém typickém úprku. Jen co zachytí balon ve vápně, na nic nečeká a kolem lajny uteče přes celé hřiště všem osmi hráčům a z plné rychlosti nekompromisně pálí na 3:0. Ochozy i rozhočí jen zírají, co za Bolta to Neratovicím dneska chytá...
Branky: 5. Beran, 6. Radek Š., 9. Kasal.
 
TYGŘI NERATOVICE - ARSENAL ČESKÁ LÍPA 1:2  >> video <<
zlate-zakupy-vyhlaseni.jpgJeště máme v paměti těžké obracení skóre z prvního střetnutí, a tak začínáme hodně opatrně. Leč nám poprvé chybí kombinace, a tak žádný div, že je to v půlce pořád 0:0. V osmé a deváté minutě pak jde Arsenal stejně jako v prvním duelu do dvougólového trháku. Jenže teď máme na dohánění jen tři a půl minuty – a to je málo. Fantastická akce Honzy a centr před prázdnou kasu Tomášovi už stačí jen na snížení. Arsenal si připisuje přesně ony tři body, které potřebuje k přeskočení Neštěmic na stříbrnou příčku. O zlatém týmu není navzdory porážce pochyb: v Zákupech byli poslední zimní den jasně nejlepší TYGŘI Z NERATOVIC!
Branka: 11. Beran (Trédl).
 
A jako bonus přidávám video z vyhlášení výsledků:  >> video <<
 
 
DALŠÍ VÝSLEDKY TURNAJE
ARSENAL ČESKÁ LÍPA - Neštěmice 0:0 a 0:0, Děčín 3:0 a 4:0, Lokomotiva 3:0 a 0:0. ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE - Děčín 5:0 a 1:0, Lokomotiva 3:1 a 5:1. FORWARD ONE DĚČÍN - Lokomotiva 2:0 a 0:0.
 
KONEČNÁ TABULKA
zlate-zakupy-pauzicka.jpg1. TYGŘI NERATOVICE (30:5) 21
2. ARSENAL ČESKÁ LÍPA (14:4) 15
3. ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE (15:12) 14
4. FORWARD ONE DĚČÍN (2:23) 4
5. LOKOMOTIVA ČESKÁ LÍPA (2:19) 2
 
 
BODOVÁNÍ TYGRŮ
Beran 22+2, Trédl 4+5, Radek Š. 3+2, Kasal 1+0, Šprincl 0+1, Polka 0+1, Nejezchleba 0+1.
 
 
+/- BODY
Beran 27/3, Polka 23/5, Nejezchleba 20/3, Šprincl 16/2, Trédl 16/2, Radek Š. 18/5.
 

 

 
 zlate-zakupy-zpivame-vratovi-k-narozeninam.jpg
ZPÍVÁME TRENÉROVI
K NAROZENINÁM.
 
Hóóóódně štěstí, zdraví! Hóóóódně štěstí, zdraví! Hóóóódně štěstí, milý Vráťo, Hóóóódně štěstí, zdraví!
 
A zlatý pohár si pěkně vystav, ať na Zákupy v našem podání nezapomeneš!

 

 

 

 

 

 

 odkaz na spoustu dalších fotek ze zlatého turnaje:

neratovictitygri.rajce.idnes.cz/2o.o3.2o11_-_halovy_turnaj_v_Zakupech_u_Ceske_Lipy/

 

Zákupy viděly galapředstavení neratovické přípravky:

www.fotbaloveturnaje.cz/index.php/ceske-turnaje/1275-zakupy-videly-galapredstaveni-neratovicke-pripravky 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář