Jdi na obsah Jdi na menu

20. 3. 2011

ZLATOKOPOVÉ ZE ZÁKUP

čili jak jsme završili halové řádění sedmým triumfem sezony!
Byla to velká párty, po níž se nám na krku houpala už patnáctá medaile této sezony. Ba co víc! Po srpnových Lobkovicích, listopadovém Jičíně a čtyřech triumfech doma v Neratovicích jsme v Zákupech zároveň vykopali už sedmé zlato!

zlate-zakupy-pijeme-z-poharu.jpgLev, Arsenal, Forward One, Lokomotiva – ani elitně znějící jména soupeřů nestačila den před startem jara na běsnění neratovických Tygříků na jejich posledním halovém klání této zimy v Zákupech u České Lípy. Famózní den měl Tomáš Beran – s dvaadvaceti góly nejlepší střelec turnaje. Ale činili se všichni, včetně tří skvělých posil: libišského Filipa a Honzy či lobkovického Radka. I díky nim jsme se mohli s trenérem Vráťou v den jeho narozenin napít šampáňa ze zlatého poháru!

PRVNÍ KOLO
TYGŘI NERATOVICE - FORWARD ONE DĚČÍN 5:0  >> video <<
zlate-zakupy-decin-5-0.jpgAč tomu opatrný úvod tak docela nenasvědčuje, se známým sokem si nakonec parádně zastřílíme. Trenérům dělá jasně největší radost skvělá akce z osmé minuty po ose David – Radek – Tomáš, po níž se míč potřetí třepetá v děčínské síti. Jasně, takovéto góly od vás chceme, kluci!
Branky (a nahrávky): 3., 6., 8., 12. Beran (Radek Š., Šprincl,), 9. Trédl.

TYGŘI NERATOVICE - ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE 4:1  >> video <<
zlate-zakupy-nestemice-4-1.jpgŠelmí derby aneb neratovičtí Tygři proti neštěmickým Lvům. Po rychlém gólu je to dlouhá tahanice, v desáté minutě přichází o neprůstřelnost v brance Matyáš. Naše odpověď na stav 2:1? Za deset sekund třetí a do minutky čtvrtý gól. Krásná hra, šest bodů, skok do čela turnaje – není co vytknout, Tygříci.
Branky (a nahrávky): 3., 8., 10. Beran (Radek Š.), 11. Trédl (Beran).

TYGŘI NERATOVICE - LOKOMOTIVA ČESKÁ LÍPA 3:0  >> video <<
zlate-zakupy-lokomotiva-c.-lipa-3-0.jpgČeskolipská Lokomotiva burácí, souboje bolí, ale ani třetí sok si nás nepřijde. V gólových manévrech pokračuje Tomáš, hattrickem zaokrouhluje bilanci tref do černého na deset. Na oslavy ale není čas, bez odpočinku nás vzápětí čeká nejtěžší soupeř na turnaji...
Branky: 4., 5., 8. Beran.

TYGŘI NERATOVICE - ARSENAL ČESKÁ LÍPA 3:2  >> video <<
zlate-zakupy-arsenal-3-2.jpg... takže vzhůru na Arsenal! Vzhůru, vzhůru, to se řekne, my jsme ale už ve druhé minutě dole ve sklepě – po dvou rychlovkách prohráváme 0:2 a musíme se škrábat nahoru s dvougólovým mankem. Ale zvládneme to! Svým prvním gólem v dresu Tygříků nás hned po rozehrávce dostává do kontaktu Radek, ve třetí je po palbě Tomína srovnáno a v šesté po jeho další akci vedeme. Soupeř se nevzdává, Maty musí vytáhnout pár hezkých zákroků a my po půlce turnaje unikáme v tabulce Arsenalu o pět bodů.
Branky (a nahrávka): 2. Radek Š. (Beran), 3., 6. Beran.

DRUHÉ  KOLO
zlate-zakupy-forward-decin-5-0.jpgBílý Forward se sice na odvetu převléká do červeného, jinak je to ale jako přes kopírák prvního duelu. A to dokonce včetně nádherné akce na 3:0. Tentokrát gólovou kombinaci uvaří trojka Filip – Honza – Tomáš. A moc se líbí i Vráťova nahrávka-hlavička na první branku. Tak tohle jó! Že, tleskající tribuny?
Branky (a nahrávky): 2., 4., 8. Beran (Polka, Trédl, Nejezchleba), 3. Trédl, 7. Radek Š. (Trédl).

TYGŘI NERATOVICE - ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE 6:0  >> video <<
zlate-zakupy-nestemice-6-0.jpgKdepak, tygří tažení za zlatem už zdá se nikdo nezastaví. Český Lev, který čím dál víc pošilhává po stříbru, dokonce schytává debakl dne a jeho smutný trenér nad řáděním našich 2004 v útoku jen nevěřícně kroutí hlavou. Na kontě nám přistává další výhra a s osmnácti body si dva zápasy před koncem definitivně pojišťujeme zlato!
Branky (a nahrávky): 3., 4., 5., 7., 14. Beran (Trédl 2), 8. Trédl.

zlate-zakupy-lokomotiva-3-0.jpgNa Lokotku zbude nakonec v tabulce až páté místo, za bilanci s vítězi turnaje dvakrát 0:3 se ale nemusí stydět. Trefy se konečně dočká i Matyáš, kterého touha po gólu celý den žene na každý druhý roh a přímák. Nakonec se dočká po svém typickém úprku. Jen co zachytí balon ve vápně, na nic nečeká a kolem lajny uteče přes celé hřiště všem osmi hráčům a z plné rychlosti nekompromisně pálí na 3:0. Ochozy i rozhočí jen zírají, co za Bolta to Neratovicím dneska chytá...
Branky: 5. Beran, 6. Radek Š., 9. Kasal.

TYGŘI NERATOVICE - ARSENAL ČESKÁ LÍPA 1:2  >> video <<
zlate-zakupy-vyhlaseni.jpgJeště máme v paměti těžké obracení skóre z prvního střetnutí, a tak začínáme hodně opatrně. Leč nám poprvé chybí kombinace, a tak žádný div, že je to v půlce pořád 0:0. V osmé a deváté minutě pak jde Arsenal stejně jako v prvním duelu do dvougólového trháku. Jenže teď máme na dohánění jen tři a půl minuty – a to je málo. Fantastická akce Honzy a centr před prázdnou kasu Tomášovi už stačí jen na snížení. Arsenal si připisuje přesně ony tři body, které potřebuje k přeskočení Neštěmic na stříbrnou příčku. O zlatém týmu není navzdory porážce pochyb: v Zákupech byli poslední zimní den jasně nejlepší TYGŘI Z NERATOVIC!
Branka: 11. Beran (Trédl).

A jako bonus přidávám video z vyhlášení výsledků:  >> video <<

DALŠÍ VÝSLEDKY TURNAJE
ARSENAL ČESKÁ LÍPA - Neštěmice 0:0 a 0:0, Děčín 3:0 a 4:0, Lokomotiva 3:0 a 0:0. ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE - Děčín 5:0 a 1:0, Lokomotiva 3:1 a 5:1. FORWARD ONE DĚČÍN - Lokomotiva 2:0 a 0:0.

BODOVÁNÍ TYGRŮ
Beran 22+2, Trédl 4+5, Radek Š. 3+2, Kasal 1+0, Šprincl 0+1, Polka 0+1, Nejezchleba 0+1.

+/- BODY
Beran 27/3, Polka 23/5, Nejezchleba 20/3, Šprincl 16/2, Trédl 16/2, Radek Š. 18/5.

ZPÍVÁME TRENÉROVI
K NAROZENINÁM.

Hóóóódně štěstí, zdraví! Hóóóódně štěstí, zdraví! Hóóóódně štěstí, milý Vráťo, Hóóóódně štěstí, zdraví!

A zlatý pohár si pěkně vystav, ať na Zákupy v našem podání nezapomeneš!

odkaz na spoustu dalších fotek ze zlatého turnaje:

neratovictitygri.rajce.idnes.cz/2o.o3.2o11_-_halovy_turnaj_v_Zakupech_u_Ceske_Lipy/