Jdi na obsah Jdi na menu
 


29. 8. 2010

ZLATÉ LOBKOVICE aneb první víkend a sápeme jak puštění z klece!

Je pár hodin po bronzovém vstupu do nové sezony v Braníku, my ale ani náhodou nemáme dost. V Lobkovicích už není v 8:00 ráno nastoupeno tygrů devět jako v Praze, ale hned třináct. O to mohutnější radost kolem druhé odpolední prožijeme!

 

 

TYGŘI NERATOVICE - SLAVOJ KLADNO 2:0

Pamatujete na 8. květen, kdy jsme namlsaní po našem prvním zlatu ze Slaného vstoupili do Lobkovického turnaje jako mistři světa, jenže prohráli s Ďáblicemi a navzdory pěti výhrám skončili jen stříbrní? Po třech a půl měsících máme šanci na nový zlatý pokus, značí to ale dobře začít. Proti Kladnu, které nakonec získá bronz, se to povede po dvou pohotových trefách Matyho. K ideálu měl ale tenhle výkon daleko, to trenéři dobře vědí a hned po zápase nám to otlučou o hlavu. 

Branky: 5. a 9. Kasal.

 

TYGŘI NERATOVICE - LOBKOVICE 3:0

zlaty-turnaj-v-lobkovicich--nera-vs.-lobkovice--29.-srpna-2010.jpg

S červeným týmem pořadatelů je to o stupeň lepší, ale na první gól čekáme přes třetinu zápasu. Pak konečně doklepává už asi pátou krásnou kombinaci duelu Tomáš a když ho po čtyřech minutkách napodobuje Maty, není pochyb. Suverénně kopnutá penalta Kuby všechno podtrhuje.

Branky: 7. Beran, 11. Kasal, 14. Třeštík (penalta).

 

TYGŘI NERATOVICE - DOUBÍ 7:0

zlaty-turnaj-v-lobkovicich--nera-vs.-doubi--29.-srpna-2010.jpg

Nemyslete si, že hrajeme s nějakým outsiderem. Doubí rozstřeluje domácí Lobkovice 6:0, o nejvyšší výhru turnaje ale přichází vzápětí paradoxně jako poražený s námi. Oba výsledky už do konce turnaje nikdo nepřekoná. Za naší sedmou vězí parádní kolotoč přihrávek a přesný úklid míčů do sítě. Na gól se zase čeká třetinu utkání, pak to tam ale sypem, radost pohledět.

 

 

 

Branky: 7., 9., 12. Kasal, 6., 10. Třeštík, 8. Beran, 15. Mecera.

 

TYGŘI NERATOVICE - KOSTELEC 3:1

Po přestávce, kterou vyplňují dovednostní soutěže, v nichž nejprve Petr přichází posledním pokusem o výhru klání gólmanů o nejdelší výkop, aby pak Maty vyhrál sprint a Kuba trefy na přesnost, nás čekají tradiční buldoci z Kostelce. Mají to dneska rozehrané na smolné porážky: o gól s Kladnem, Libercem či Lobkovicemi. I s námi se drží, z míry je vyvede jen skvostná hlavička Buši po rohu a pak Matyho kvapík. V závěru nám dokonce pruhovaní jako první dávají gól, dlouhatánské nastavení ale patří zase nám.

Branky: 3. Bušinský, 10. Kasal, 17.+4. Krumpholc.

 

TYGŘI NERATOVICE - LIBEREC 0:0

Karty jsou loženy. Liberec po prohře s Kladnem udrží ve hře o medaili jen vítězství, nám by zase výhra bodla před vyvrcholením turnaje se Slaným: díky lepšímu skóre by nám na konci stačila k prvnímu místu remíza. Jak už to tak bývá, matematika není platná nikomu. Liberec přichází výsledkem o medaili a my budeme muset Slaný na férovku porazit.

 

TYGŘI NERATOVICE - SKS SLANÝ 2:1

zlaty-turnaj-v-lobkovicich--nera-vs.-slany--29.-srpna-2010.jpgTakže zase s naším věčným stínem o zlato! Vzpomínáte? Při horším skóre nás o něj v zimě v kralupské hale připravila remíza 1:1 právě se Slaným, v květnu doma jsme porážkou 4:5 spadli na bronz a remíza 1:1 se stejným soupeřem nás poslala také na třetí pozici v červnu u něj ve Slaném. Zlomíme to konečně? Začátek na to vypadá, první dvě šance ještě pálíme, třetí už Kuba proměňuje. Jako by chtěl být ale osud pořád krutý, po dvou minutách si dáváme ze zbytečného rohu vlastní gól - zase 1:1? Ne! Pět minut před koncem po další standardce vyráží k sólu Maty a coby nejlepší střelec celého turnaje nás trefou pod víko posílá směrem ke zlatu. Jeho pojistku má dvě minutky před píšťalkou Kuba, jeho zakončení končí na tyči, my trneme - minutu, půl, čtvrt - pak už se ale může naše hymna rozezpívat naplno. Jsme zlatí.

Branky: 6. Třeštík, 12. Kasal.

 

KONEČNÉ POŘADÍ:

1. NERATOVICE 17:2 16
2. SKS SLANÝ 13:3 15
3. KLADNO 11:7 12
4. LIBEREC 11:6 10
5. DOUBÍ 9:16 6
6. LOBKOVICE 5:22 3
7. KOSTELEC 3:13 0
 

 

 


odkaz na fotky:

neratovictitygri.rajce.idnes.cz/29.08.2010_-_venkovni_turnaj_v_Lobkovicich/

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář