Jdi na obsah Jdi na menu
 


25. 6. 2011

 

 

 ZÁKLADNÍ SKUPINA  A

A TJ Spartak Mijava Admira Černí TJ Jičíněves FC Hradec Králové B Body Skóre Pořadí
TJ Spartak Myjava A 2:1 4:1 1:6 6 7:8 2.
Admira Černí 1:2 A 4:2 2:7 3 7:11 3.
TJ Jičíněves 1:4 2:4 A 1:4 0 4:12 4.
FC Hradec Králové B 6:1 7:2 4:1 A 9 17:4 1.

 

 

ZÁKLADNÍ SKUPINA  B

B FTC Krkonoše FK Meteor Praha Sokol Libáň Tatran Kohoutovice Body Skóre Pořadí
FTC Krkonoše B 6:0 4:1 2:0 9 12:1 1.
FK Meteor Praha 0:6 B 0:0 1:5 1 1:11 4.
Sokol Libáň 1:4 0:0 B 0:6 1 1:10 3.
Tatran Kohoutovice 0:2 5:1 6:0 B 6 11:3 2.

 

 

 ZÁKLADNÍ SKUPINA  C

C SK Slavia Praha FK Chlumec n. Cidlinou TYGŘI NERATOVICE  FK Jablonec Body Skóre Pořadí
SK Slavia Praha C 6:1 4:0 3:0 9 13:1 1.
FK Chlumec n. Cidlinou 1:6 C 2:1 1:2 3 4:9 3.
TYGŘI NERATOVICE 0:4 1:2 C 0:2 0 1:8  4.
FK Jablonec 0:3 2:1 2:0 C 6 4:4 2.

 

TYGŘI NERATOVICE - FK BAUMIT JABLONEC 0:2

xXx

  

TYGŘI NERATOVICE - SK SLAVIA PRAHA 0:4

xXx

  

TYGŘI NERATOVICE - FK CHLUMEC NAD CIDLINOU 1:2

xXx

Branky (a nahrávky):  Polka (Jašurek)

 

  

 ZÁKLADNÍ SKUPINA  D

D  FC Hradec Králové A Admira Pruhovaní AFK Hronov AFK Pečky Body Skóre Pořadí
FC Hradec Králové A D 3:1 3:2 2:1 9 8:4 1.
Admira Pruhovaní 1:3 D 8:1 5:2 6 14:6 2.
AFK Hronov 2:3 1:8 D 2:3 0 5:14 4.
AFK Pečky 1:2 2:5 3:2 D 3 6:9 3.

 

 

 o 1.-8. místo: osmifinálová skupina  E

E FC Hradec Králové B Tatran Kohoutovice SK Slavia Praha Admira Pruhovaní Body Skóre Pořadí
FC Hradec Králové B E 3:1 2:3 4:1 6 9:5 2.
Tatran Kohoutovice 1:3 E 1:2 2:2 1 4:7 4.
SK Slavia Praha 3:2 2:1 E 0:1 6 5:4 1.
Admira Pruhovaní 1:4 2:2 1:0 E 4 4:6 3.

 

 

 o 1.-8. místo: osmifinálová skupina  F

F TJ Spartak Myjava FTC Krkonoše FK Jablonec FC Hradec Králové A Body Skóre Pořadí
TJ Spartak Myjava F 2:2 0:2 0:4 1 2:8 4.
FTC Krkonoše 2:2 F 4:0 0:4 4 6:6 2.
FK Jablonec 2:0 0:4 F 1:3 3 3:7 3.
FC Hradec Králové A 4:0 4:0 3:1 F 9 11:1 1.

 

 

 o 9.-16. místo: osmifinálová skupina  G

G Admira Černí FK Meteor Praha FK Chlumec n. Cidlinou AFK Hronov Body Skóre Pořadí
Admira Černí G 7:2 5:7 2:5 3 14:14 4.
FK Meteor Praha 2:7 G 4:1 4:2 6 10:10 1.
FK Chlumec n. Cidlinou 7:5 1:4 G 5:0 6 13:9 2.
AFK Hronov 5:2 2:4 0:5 G 3 7:11 3.

 

 

 o 9.-16. místo: osmifinálová skupina  H

H TJ Jičíněves Sokol Libáň TYGŘI NERATOVICE AFK Pečky Body Skóre Pořadí
TJ Jičíněves H 0:3 3:2 4:3 6 7:8 3.
Sokol Libáň 3:0 H 1:2 4:1 6 8:3 1.
TYGŘI NERATOVICE 2:3 2:1 H 2:1 6 6:5 2.
AFK Pečky 3:4 1:4 1:2 H 0 5:10 4.

 

TYGŘI NERATOVICE - AFK PEČKY 2:1

xXx

Branky (a nahrávky):  Jindřich (Beran), Jindřich (Polka)

  

TYGŘI NERATOVICE - TJ JIČÍNĚVES 2:3

xXx

Branky:  Jašurek, Jindřich

  

TYGŘI NERATOVICE - SOKOL LIBÁŇ 2:1

xXx

Branky (a nahrávky):  Beran (Jašurek), Beran

  

O 11. MÍSTO

TYGŘI NERATOVICE - FK CHLUMEC NAD CIDLINOU 3:1

xXx

Branky (a nahrávky):  Beran, Jindřich (Jašurek), Kratochvíl (Beran)

 

 

ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ:

1.-2. SK Slavia Praha - FC Hradec Králové A  4:2

3.-4. FC Hradec Králové B - FTC Krkonoše  2:2 na pen. 2:3

5.-6. Admira Pruhovaní - FK BAUMIT Jablonec nad Nisou  4:1

7.-8. TJ Tatran Kohoutovice - TJ Spartak Myjava  1:0

9.-10. FK Meteor Praha - Sokol Libáň  4:3

11.-12. TYGŘI NERATOVICE - FK Chlumec nad Cidlinou  3:1

13.-14. AFK Hronov - TJ Jičíněves  5:1

15.-16. Admira Černí - AFK Pečky  5:3

 

INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ:

nejlepší střelec:  David Jaroš (FC Hradec Králové B) - 15 gólů

nejlepší hráč:  David Jaroš (FC Hradec Králové B)

nejlepší hráčka:  Martina Pakostová (FTC Krkonoše)

 

ALL STARS TÝM:

brankář:  Dominik Křeček (TJ Tatran Kohoutovice)

obránce:  Jáchym Šťovíček (FK BAUMIT Jablonec nad Nisou)

obránce:  Max Sviták (Admira Praha Pruhovaní)

útočník:  Tomáš Česák (FC Hradec Králové A)

útočník:  David Jaroš (FC Hradec Králové B)

 

BODOVÁNÍ TYGRŮ

1. Beran 5 (3+2), 2. Jindřich 4 (4+0), 3. Jašurek 4 (1+3), 4. Polka 2 (1+1), 5. Kratochvíl 1 (1+0).

 

+/- BODY

1. Brodský 10/11, 2. Jašurek 9/10, 3. Polka 4/7 a Kratochvíl 4/7, 5. Beran 7/11, 6. Jindřich 6/10.

 

 

Fotečky z turnaje:

 neratovictitygri.rajce.idnes.cz/25.o6.2o11_-_venkovni_turnaj_v_Jicinevsi_pro_r._2oo3

 

 Průběh turnaje slovy pořadatele

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA