Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. 2. 2011

 

 Turnaj promarněných šancí

 

Sklad.Obrazku.cz

 

ZÁKLADNÍ SKUPINA

TYGŘI NERATOVICE – FC HRADEC KRÁLOVÉ 2:5

První utkání a hned nás čekal nejtěžší soupeř, nepochybně hlavní favorit turnaje, což také nakonec tým z Hradce Králové, když přejel ve finále domácí tým z Jičína, jasně potvrdil. navíc měli hradečtí našim tygříkům také co vracet, jen si vzpomeňte na domácí turnaj v Neratovicích začátkem ledna, kdy jsme jim po bojovném výkonu vyfoukli zlaté medaile, vítězstvím v semifinále 1:0. Do utkání vstoupili naši hoši bojovně a bez většího respektu ke kvalitě soupeře. V průběhu utkání jsme si vytvořili několik gólových šancí, bohužel již v tomto zápase nás provázelo to co potom po celý turnaj, a to zahazování příležitostí. O svém by nám mohl vyprávět například Maty, který ze dvou metrů přestřelil prázdnou branku a pod. O výsledku utkání rozhodly především naše chyby v rozehrávce a v obranné hře. Soupeř kvalitně pokrýval naše hráče,a narozdíl od nás 100% využíval své příležitosti. I tak výsledek 2:5 pro Hradec byl pro náš tým snad až příliš krutý, stačilo málo a výsledek mohl být naprosto odlišný. I tak, herně poměrně dobrý vstup do Jičínského turnaje.

Branky (a asistence): 8., 13. Beran ( 8. Brodský, 13. Kasal ).

 

TYGŘI NERATOVICE – FC NOVÁ PAKA 2:1

Jednalo se o první vzájemný zápas s tímto týmem. I přesto, že soupeř nakonec skončil na posledním místě v turnaji, tak musím podotknout, že to pro nás nebyl jednoduchý zápas.  Měli jsme sice více ze hry, ale v koncovce jsme  z neuvěřitelného množství šancí zužitkovali pouze dvě. Trenéři před zápasem tajně doufali v jednoznačné vítězství, ale nakonec můžeme být rádi, že se nám vůbec podařil výsledek otočit v náš prospěch. Bylo to opravdu utrpené vítězství.

Branky: 6. Kasal, 11. Beran.

 

TYGŘI NERATOVICE – TJ SOKOL JIČÍNĚVES 0:1

S tímto týmem jsme se rovněž potkali vůbec poprvé. Téměř celý zápas jsme tlačili a soupeři toho moc nedovolili. Na Wojnyho v brance za celý zápas šla jedna jediná střela. Soupeř utekl našemu obránci po lajně a střelou pod břevno zakončil. Naše jednička v brance na míč sice konečky prstů dosáhla, nicméně vstřelené brance nedokázala zabránit. Poté si v průběhu zápasu rozhodčí všiml špatného střídání. Tím nám soupeř doslova daroval přesilovku, která trvala 2. minuty. Bohužel jsme této výhody nedokázali využít.  Naše brka dělala vše proto, aby se pokusila o zvrat utkání. Nepříznivý výsledek se bohužel nepodařilo otočit.  Ve druhé polovině zápasu jsme si sice vytvořili obrovský tlak, nicméně bohužel pro nás soupeřův golman předvedl v brance výborný výkon, a to nás stálo nakonec důležité 3 body.

 

TYGŘI NERATOVICE – FK BAUMIT JABLONEC 3:3

Snad kromě první minuty, kdy spálíme hned 3 tutovky se nám v první polovině zápasu daří vše na co sáhneme. Díky rychlému hattricku, kterým se blýskne Maty v rozmezí 89 sekund vedeme už v 5. minutě 3:0 a vše nasvědčuje tomu, že zaskočený Jablonec nečekaně lehce přejedeme. Kombinace nám vychází na jedničku a celá hala se nestačí divit co ti tygři předvádějí za pěkný fotbal. Průběžný výsledek mile překvapuje i trenéry. Bohužel radost netrvá dlouho. Jablonec z ničeho nic nabírá druhý dech a jsme to my, co najednou máme problémy hrát se soupeřem alespoň vyrovnanou hru. Obrana začíná často chybovat a toho soupeř dokonale využije. Nežli se tygříci stačí vzpamatovat, tak je během krátké doby srovnáno na 3:3. Po zápase nás nakonec hodně mrzí 1. minuta neproměněných šancí.

Branky (a asistence): 4., 4., a 5. Kasal ( 4. Kuliš, 4. Beran ).

 

DALŠÍ VÝSLEDKY SKUPINY A

TJ Sokol Jičíněves - FC Nová Paka 1:1, TJ Sokol Jičíněves - FK Baumit Jablonec 1:3, FC Hradec Králové - FK Baumit Jablonec 1:1, FC Nová Paka - FC Hradec Králové 0:7, TJ Sokol Jičíněves - FC Hradec Králové 0:7, FC Nová Paka - FK Baumit Jablonec 2:4.

 

TABULKA SKUPINY A

1. FC Hradec Králové (20:3) 10
2. FK Baumit Jablonec (11:7) 8
3. TJ Sokol Jičíněves (3:11) 4,
4. TYGŘI NERATOVICE (7:10) 4
5. FC Nová Paka (4:14) 1.

 

VÝSLEDKY SKUPINY B

SK Jičín - FC Vrchlabí 1:1, Slovan Liberec - FK Meteor Praha VIII 4:1, SK Jičín - FK Junior Děčín 4:2, FC Vrchlabí - Slovan Liberec 4:2, FK Meteor Praha VIII - FK Junior Děčín 1:2, SK Jičín - Slovan Liberec 3:1, FC Vrchlabí - FK Meteor Praha VIII 2:2, Slovan Liberec - FK Junior Děčín 2:3, SK Jičín - FK Meteor Praha VIII 4:3, FC Vrchlabí - FK Junior Děčín 4:1.

 

TABULKA SKUPINY B

1. SK Jičín (14:6) 12
2. FC Vrchlabí (10:8) 7
3. FK Junior Děčín (8:11) 6
4. Slovan Liberec (9:11) 3
5. FK Meteor Praha VIII (7:12) 1.

 

 

O 7. MÍSTO

TYGŘI NERATOVICE – SLOVAN LIBEREC 4:1

xXx

Branky (a asistence): 1. Beran, 7., 8. Kasal, 14. Bušinský (7. Krumpholc, 8. Kuliš, 14. Beran).

 

 

ZÁPASY O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ

O 9. MÍSTO: FC Nová Paka - FK Meteor Praha VIII 0:5.

O 7. MÍSTO: Tygři Neratovice - Slovan Liberec 4:1.

O 5. MÍSTO: TJ Sokol Jičíněves - FK Junior Děčín 0:3.

O BRONZ: FK Baumit Jablonec - FC Vrchlabí 3:3 (na p. 2:1).

FINÁLE: FC Hradec Králové - SK Jičín 9:1.

 
 
 
 

BODOVÁNÍ TYGRŮ:

1. Kasal 7 (6+1), 2. Beran 6 (4+2), 3. Kuliš 2 (0+2), 4. Bušinský 1 (1+0), 5. Brodský 1 (0+1), Krumholc 1 (0+1).

+/- BODY:

Bušinský 9/4, Kuliš 9/7, Beran 8/8, Kasal 8/9, Krumpholc 6/8, Brodský 4/8.

 

 

 Fotečky z turnaje:

neratovictitygri.rajce.idnes.cz/26.o2.2o11_-_halovy_turnaj_v_Jicine/

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář