Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. 4. 2011

SEDM STŘÍBRNÝCH STŘELCŮ

aneb Jak jsme při prvním venkovním turnaji jara 2011 všichni obuli pořádně šutérské kopačky!
 branik-stribrni-tygrici.jpg
PARTA USMĚVAVÝCH KANONÝRŮ!
Skvělá nálada z tváří Tygříků po turnaji v Braníku jen čišela. Aby ne! Vedle poháru a medailí vybojovaných tažením za jeden provaz se celá osmička blýskla i individuálně. Dolní řada: Maty se stal suverénně nejlepším střelcem turnaje, nováček mezi neratovickými tyčemi David Charvát udržel ve třech z pěti zápasů čisté konto a druhý David si poprvé připsal v jednom zápase dva góly. Horní řada: Bilancí dvou sobotních tref se pochlubili Meci, třetí z Davidů - Buša - a také nejmladší a nejvlasatější Vráťa. Hned sedmi góly pak ozdobil svůj první turnaj za Tygříky Jarda Škoda. Honzík á la Kulišák sice čekal na branku v Braníku nejdéle, ale s Březiněvsí nakonec přidal ještě dvě a odškrtl si do deníčku hattrick!
 
branik-tygri---brezineves-.jpgMedailové dobývání Braníku pokračuje! Po bronzu za dvojicí Sparta A + Sparta B z loňského srpna a následném stříbru za Slavií ze září 2010 předvedli Tygříci známé pražské čtvrti další excelentní tažení. Nestačili v něm jen na Jablonec. Zbytek soupeřů smetli rozdílem třídy. I proto, že ve svém středu našli hned sedm střelců.
 
TYGŘI NERATOVICE – JABLONEC 3:8 (0:2)
Proti favoritovi turnaje začínáme výborně, Matyáš se po kose v jasné gólovce řítí k zemi, následující přímák ale kroutí vedle branky. Trest je krutý, první střela soupeře končí smolně v naší síti. Podruhé se Jablonec dostane před debutujícího Davida Charváta až ve 4. minutě, mladičký tygří gólman ale skvěle zasahuje a následný roh končí úplně jinak, než si zelení představují: míč se odráží k Matymu a ten se z půlky řítí sám na branku Jablonce – výborně obhazuje gólmana, míč ale končí na tyči... Smolný poločas snad nemůže skončit hůř: po víc než vyrovnané hře dostáváme tři sekundy před hvizdem na 0:2. Za start do druhé části už si můžeme sami – ve druhé minutě je to 0:4. Vzdát se? Ne! Nejprve Jardův odkop nachází Bušu, který krásným obloučkem konečně vlní síť a za minutku už je to 2:4, když razantní výkop Davida uklízí podruhé do brány Maty. Jablonec sice utíká na tři, ale Matyáš znovu snižuje (3:5) a stále máme pět minut na vyrovnání. Buša ale gólovku odmítá a Jablonec v závěru upravuje výsledek v příliš krutou porážku.
Branky (a nahrávky): 13. Bušinský (Škoda), 14. a 15. Kasal (Charvát).
 
TYGŘI NERATOVICE – SLANÝ 8:0 (4:0)
branik-tygri---slany-8-0.jpgVěčného soka – v Braníku ve výrazně slabším složení než v minulosti (nebo že bychom se tak zlepšili, páni trenéři?) – likvidujeme už během poločasu. Maty si přiváží do Prahy třetí dubnovou sobotu střeleckou formu jako zvon a krásné přihrávky kamarádů čárkuje na podstavec vyhlídnuté sošky nejlepšího střelce jedna radost! Ve druhém poločase se jako třetí šutér přidává Jarda Škoda a pár sekund před koncem po parádním přiťuknutí od Vráti i Meci. Takhle by to šlo, Tygříci!
Branky (a nahrávky): 3., 4., 6., 10., 13. Kasal (Kuliš, Škoda, Bušinský, Šprincl, Kuliš), 11. a 15. Škoda, 19. Mecera (Polka).
 
TYGŘI NERATOVICE – ABC BRANÍK 7:2 (6:0)
Bacha, bacha! Domácí mají po dvou zápasech na kontě šest bodů a skóre 18:0! My jim ale rychle vysvětlujeme, kdo se sem přijel s novým nenažraným maskotem sápat pro medaili. Bum! Prásk! Duc! Pal! Řach! V šesté minutě vedeme 5:0! Ještě do konce poločasu se po výborné náhře od Jardy prosazuje Vráťa a partu střelců rozšiřuje už na pět. Za druhou půli sice trenéři zvedají varovný prst, nejmladšímu ze sepsutých Tygříků ukápne i slzička, ale na dlouhé rozbory není čas: ještě jednu výhru a placka je doma...
Branky (a nahrávky): 1., 3., 5., 6. Kasal, 3. a 12. Škoda (Bušinský), 9. Polka (Škoda).
 
TYGŘI NERATOVICE – BŘEZINĚVES „B“ 11:0 (6:0)
... a proti béčku Březiněvse – nedalekého souseda z okresu, s nímž jsme ale ještě nikdy branik-tygri---brezineves-9-0.jpgnehráli – je to střelecký koncert jako u Verdunu. Účet otevírá tradičně Maty, za chvilku se po dvanácti gólech konečně mění v nahrávače, jeho přesnou linku zprava posílá do sítě malý David a listinu střelců zvedá na šest. Zbývá zásah posledního z Tygrů – Kulišáka. A Honza vezme dluh opravdu z gruntu: konec poločasu zdobí dvěma trefami a ve druhém kompletuje svůj hattrick. Konečnou podobu výsledku dělá po spolupráci dvou Davidů malá blonďatá jedenáctka a s úsměvem na tváři jde s prosíkem na trenéra Vráťu, jestli by to nemohl dneska už v útoku dohrát...
Branky (a nahrávky): 3., 6., 13. Kasal, 4. a 20. Šprincl (Kasal, Bušinský), 8., 10., 16. Kuliš (Polka, Bušinský, Mecera), 7. Bušinský, 11. a 14. Škoda (Kasal).
 
TYGŘI NERATOVICE – BŘEZINĚVES „A“ 9:0 (4:0)
branik-nejlepsi-strelec-turnaje-matyas-kasal-20-golu.jpgÁčko Březiněvse má být jiná káva, soupeř zpoza Líbeznic v turnaji stejně jako my poráží Slaný, Braník i své béčko. Poslední duel celého dne se tak mění na boj o stříbro a bronz. Že se víc bude blýskat tygří hruď, je trenérům jasné už po pěti sekundách, kdy se nejrychlejším gólem turnaje prosazuje – kdo jiný? – naše vysmátá šestnáctka. Do konce duelu se Maty trefuje ještě pětkrát, účet dne zaokrouhluje na dvacet a z Braníku si odváží titul nejlepšího střelce. O tom, že nakonec z turnaje odjedou všichni Tygříci s minimálně dvěma trefami, rozhodnou poslední dvě minuty. V předposlední Vráťa proměňuje penaltu navzdory nepsanému pravidlu, že by ji neměl kopat ten, na koho byla. Ale zarostlý manekýn nemá z předsudky problém a posílá desítku nekompromisně k tyči. Pár vteřin před koncem se druhé branky turnaje dočká i Meci. Takže ne, aby se trefili alespoň jednou. Z Braníka odjíždějí všichni Tygříci se stříbrem a minimálně dvěma góly. To se líbí, že jo...?
Branky (a nahrávky): 1., 7., 8., 13., 14., 15. Kasal (na čtvrtou Šprincl, na šestou Škoda), 5. Škoda (Kasal), 19. Polka z penalty, 20. Mecera (Škoda).
 
 
VÝSLEDKY TURNAJE
JABLONEC – Tygři 8:3, Březiněves „A“ 8:0, Braník 11:1, Slaný 18:0, Březiněves „B“ 19:0. TYGŘI NERATOVICE – Březiněves „A“ 9:0, Braník 7:2, Slaný 8:0, Březiněves „B“ 11:0. BŘEZINĚVES „A“ – Braník 5:3, Slaný 2:0, Březiněves „B“ 4:0. ABC BRANÍK –Slaný 10:0, Březiněves „B“ 8:0. SLANÝ – Březiněves „B“ 5:0.
 
TABULKA
1. JABLONEC (64:4) 15, 2. TYGŘI NERATOVICE (38:10) 12, 3. BŘEZINĚVES „A“ (11:20) 9,
4. ABC BRANÍK (24:23) 6, 5. SLANÝ (5:38) 3, 6. BŘEZINĚVES „B“ (0:47) 0.
 
 branik-jdeme-si-pro-stribro-.jpg
 
BODOVÁNÍ TYGRŮ
Kasal 20+3, Škoda 7+5, Kuliš 3+2, Bušinský 2+4, Polka 2+2, Šprincl 2+2,
Mecera 2+1, Charvát 0+1.
 
+/- BODY
Škoda 30/6, Kuliš 27/5, Kasal 29/10, Bušinský 22/6, Polka 17/5, Šprincl 15/3, Mecera 9/5.
   

odkaz na fotky:

neratovictitygri.rajce.idnes.cz/16.o4.2o11_-_venkovni_turnaj_v_Braniku_pro_r._2oo3-2oo4/

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář