Jdi na obsah Jdi na menu
 


18. 6. 2011

 

VÝSLEDKY TYGŘÍKŮ V ZÁKLADNÍ SKUPINĚ

TYGŘI NERATOVICE – FK KOLÍN 1:3

xXx

Branky (a nahrávky):  Marcelis (Kuliš)

  

TYGŘI NERATOVICE – SK ZELENEČ 7:1

xXx

Branky (a nahrávky):  Marcelis (Ježek), 2x Ciolek (Chalupa, Ježek), Pospíšil, Wojnar, Beran (Ježek + Pospíšil), Chalupa (Ježek)

  

TYGŘI NERATOVICE – FC GRAFFIN VLAŠIM "A" 5:5

xXx

Branky (a nahrávky):  2x Marcelis (2x Ciolek), Chalupa (Ciolek), 2x Ciolek (na druhou Marcelis)

  

TYGŘI NERATOVICE – SK KLADNO 6:1

xXx

Branky (a nahrávky):  3x Marcelis (na první Chalupa), Ciolek (Marcelis), Pospíšil (Marcelis), Ježek (Marcelis)

 

TYGŘI NERATOVICE – FK PŘÍBRAM 6:1

xXx

Branky (a nahrávky):  3x Ciolek (na druhou Marcelis a třetí Pospíšil), 2x Marcelis (na druhou Ciolek), Ježek (Wojnar)

 

  

KONEČNÁ TABULKA PO ODEHRANÉ SKUPINĚ "A"

pořadí tým skóre body
1.   FK Kolín 27:19 10
2.   FK Příbram 26:20 6
3.   FK Neratovice-Byškovice 25:11 10
4.   FC Graffin Vlašim "A" 21:17 10
5.   SK Kladno 21:20 7
6.   SK Zeleneč 5:38 0

 

VŠECHNY VÝSLEDKY SKUPINY "A"

TYGŘI - Kolín 1:3, Zeleneč 7:1, Vlašim "A" 5:5, Kladno 6:1, Příbram 6:1. VLAŠIM "A" - Zeleneč 4:2, Příbram 5:1, Kladno 4:3, Kolín 3:6. KLADNO - Příbram 3:2, Zeleneč 7:1, Kolín 7:7. PŘÍBRAM - Zeleneč 15:0, Kolín 7:6. KOLÍN - Zeleneč 5:1.

 

KONEČNÁ TABULKA PO ODEHRANÉ SKUPINĚ "B"

pořadí tým skóre body
1.   ČL Union Beroun 38:8 15
2.   Bohemia Poděbrady 23:7 9
3.   SK Slavia Jesenice 21:6 12
4.   FC Zenit Čáslav 18:13 4
5.   Tatran RAKO Rakovník 7:23 4
6.   FC Graffin Vlašim "B" 1:51 0

 

VŠECHNY VÝSLEDKY SKUPINY "B"

ČÁSLAV - Poděbrady 1:3, Jesenice 1:5, Beroun 2:4, Rakovník 1:1, Vlašim "B" 13:0. VLAŠIM "B" - Jesenice 0:9, Beroun 0:14, Poděbrady 0:11, Rakovník 1:4. BEROUN - Rakovník 13:1, Jesenice 3:2, Poděbrady 4:3. JESENICE - Poděbrady 2:1, Rakovník 3:1. PODĚBRADY - Rakovník 5:0.

 

O 5. MÍSTO

TYGŘI NERATOVICE – SK SLAVIA JESENICE 6:2

xXx

Branky (a nahrávky):  2x Ciolek (Marcelis, Pospíšil), Chalupa (Ciolek), Beran (Marcelis), Pospíšil (Marcelis), Marcelis (Pospíšil)

 

O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ

semifinále A:  Kolín - Poděbrady 11:0
semifinále B:  Beroun - Příbram 10:6
utkání o 5.-6. místo:   TYGŘI - Jesenice 6:2
utkání o 7.-8. místo:  Vlašim "A"- Čáslav 3:3 (3:4) na pen.
utkání o 9.-10. místo:  Kladno - Rakovník 15:1
utkání o 11.-12. místo:  Zeleneč - Vlašim "B" 10:2
utkání o 3.-4. místo:  Příbram - Poděbrady 4:5
finále:  Kolín - Beroun 2:1
 
 

KONEČNÉ POŘADÍ

1. Kolín, 2. Beroun, 3. Poděbrady, 4. Příbram, 5. TYGŘI NERATOVICE, 6. Jesenice, 7. Čáslav, 8. Vlašim "A", 9. Kladno, 10. Rakovník, 11. Zeleneč, 12. Vlašim "B".

 

 

INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ:
 
Nejlepší brankář:  Adam Orlický SK Slavia Jesenice
Nejlepší hráč i střelec:  Patrik Vydra ČL Union Beroun (25 gólů)

 

BODOVÁNÍ TYGRŮ

1. Marcelis 18 (10+8), 2. Ciolek 15 (10+5), 3. Pospíšil 7 (3+4), 4. Chalupa 5 (3+2), 5. Ježek 5 (2+3), 6. Beran 2 (2+0), 7. Wojnar 2 (1+1), 8. Kuliš 1 (0+1).

 

+/- BODY

1. Wojnar 31/13, 2. Ciolek 25/7, 3. Marcelis 29/12, 4. Chalupa 29/13, 5. Pospíšil 18/4, 6. Ježek 13/8, 7. Beran 6/2, 8. Škoda 2/1, 9. Kuliš 1/2, 10. Brodský 1/3.

 

 

Fotečky z turnaje:

neratovictitygri.rajce.idnes.cz/18.o6.2o11_-_Krajske_kolo_ve_Vlasimi_pro_r._2oo2

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA